Powerbanky

Powerbanky jsou nezbytným společníkem pro všechny, kteří chtějí mít svá zařízení nabita a připravena na cestách, ve volné přírodě nebo v případě nouze. Nabízíme vám široký výběr powerbank, které vám poskytnou dostatek energie, kdykoliv to budete potřebovat.

⚡️ Výkon a kapacita: Naše powerbanky jsou dostupné v různých výkonech a kapacitách, abyste si mohli vybrat tu nejvhodnější pro vaše potřeby. Od kompaktních modelů s menší kapacitou, které se pohodlně vejde do kapsy, až po výkonné powerbanky s vyšší kapacitou, které vám poskytnou dostatek energie pro několik nabití vašeho zařízení.

🔌 Univerzální kompatibilita: Naše powerbanky jsou kompatibilní s širokou škálou zařízení, včetně chytrých telefonů, tabletů, sluchátek, hodinek a dalších elektronických přístrojů. Nezáleží na značce nebo typu zařízení, naše powerbanky vám umožní nabít je rychle a spolehlivě.

📱 Kompaktní a stylový design: Věříme, že powerbanky by měly být nejen funkční, ale také stylové. Proto naše powerbanky nabízíme v různých designech a barevných provedeních. Navíc jsou ergonomicky navrženy pro pohodlné používání a snadnou přenosnost.

Nejprodávanější

powerbanka černá
 
1 199 Kč
2 položek celkem
powerbanka magsafe
Novinka
1 499 Kč

Power banka se zabudovaným bezdrátovým nabíjením MagSafe (MagSafe pouze pro iPhone 12 a vyšší modely) a zabudovaným USB-C kabelem. USB-A konektor pro nabíjení ostatních...

21031
powerbanka černá
Novinka
1 199 Kč

Kompaktní a elegantní power banka o kapacitě 10 000 mAh s integrovaným displejem ukazující aktuální nabití power banky. V těle power banky jsou odpojitelné kabely pro nabíjení...

21028